1 zdjęcie

Konkurs Wiktoria

Po raz 21. elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE. W uroczystym wydarzeniu wzięli udział laureaci i ich goście, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz ludzie ze świata nauki, kultury i mediów. Więcej o konkursie na http://www.nagrodawiktoria.pl/.

Firma Roku 2015

„Granitowy Tulipan 2016”. Jak co roku organizatorem imprezy jest Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej. W tym roku również ona obchodzi swój jubileusz – 25 lecie działalności. Podczas uroczystości wręczono nie tylko statuetki Granitowego Tulipana, ale także była to okazja do wręczenia innych nagród. Przedsiębiorców odznaczono krzyżami zasługi oraz medalami. Wręczono również dyplomy od marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz odczytano listy gratulacyjne. Więcej o konkursie na http://investinradom.pl/page/8,aktualnosci.html?id=337.

Mała Firma Roku

Co roku wyróżniane są produkty, które najmocniej zdobywają rynek, a także firmy i gospodarstwa rolne z siedzibą w miejscowościach powiatu radomskiego z najlepszymi wynikami ekonomicznymi i gospodarczymi w roku 2016. 

Więcej o konkursie na https://echodnia.eu/radomskie/nagroda-perly-powiatu-dla-najlepszych-w-powiecie-radomskim-zdjecia/ar/8125456

Czarny Koń

Jak co roku firma MS w uznaniu zasług dla swoich najlepszych dealerów zorganizowało Bal Okiennika. Pierwszego wieczoru odbyła się część oficjalna, podczas której Zarząd MS wręczył wyróżniającym się partnerom. Ponadto wręczone zostały nagrody za sprzedaż okien drewnianych oraz Certyfikaty Autoryzowanego Partnera Handlowego dla firm spełniających wymagania w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży produktów i ich montażu oraz obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Więcej o konkursie na https://www.oknonet.pl/okna/typy_okien/news,26753.html.