Firma NEXBUD Sylwester Kęska, firma pokoleniowa rodzinna – działająca na rynku kilkanaście lat. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Działamy na terenie całej Polski, a naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak i do firm, więc jeżeli poszukujesz wykonawcy godnego zaufania to być może już o nas słyszałeś. Jeżeli jednak nie, to zapraszamy do współpracy! 

DOŚWIADCZENIE I KULTURA

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów wielorodzinnych czy gospodarczych. Zajmujemy się także mniejszymi inwestycjami jak np. budowami garaży itp. Oferujemy usługę budowy od podstaw, czyli od prac ziemnych i fundamentów, aż po stan surowy zamknięty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy także w stanie zapewnić niezbędne materiały. Największy nacisk kładziemy na jakość realizacji. Niebagatelne znaczenie ma dla nas fachowość punktualność, terminowość, gdyż wiemy jak ważne są to aspekty udanej współpracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUGI I OBSŁUGI

Niezwykle istotne jest dla nas to, aby zleceniodawca był zadowolony nie tylko z wykonanej usługi, ale także z obsługi i zaoferowanych warunków. Dlatego też sporządzamy umowy na papierze, a na nasze prace oferujemy gwarancję. Wychodzimy z założenia, że każdy budynek jest inny i staramy się to odzwierciedlić w naszym podejściu do Klienta – warunki zawsze uzgadniamy indywidualnie, także bezpłatnie ocenimy wartość zlecenia. A gdy Klient zagubi się w meandrach technologii i materiałów, z wielką chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jesteśmy specjalistami w branży budowlanej, ponieważ wyróżnia nas

Wiele lat doświadczenia

Kompleksowa oferta

Pasja do budownictwa

Działania na terenie całej Polski

Najwyższa jakość usług i obsługi

Materiały najwyższej jakości

Profesjonalizm w realizacji

Dbałość o każdy szczegół

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi realizacjami

Budownictwo

Stolarka budowlana