System nadstawna SKT to roleta przeznaczona do montażu we wnęce do okna ,kaseta nakładana na okno. Przeznaczona do nowo wznoszonych budynkach jak i w obiektach już istniejących po dokonaniu zmian w obrębie nadproża. Skrzynka rolety wbudowana pod nadprożem , koniecznie uwzględnić na etapie projektu budynku w przeciwnym razie konieczne jest obniżenie okna o wysokość zastosowanej skrzynki. Możliwość wykonania rolety do 2m szerokości i 2,5m wysokości zintegrowanej z moskitierą rolowana SKT MKT. 

Roleta może być wykonana w zależności od jej gabarytów w skrzynce PVC z rewizją dolną lub czołową od wewnątrz pomieszczenia w kolorach standard i drewnopodobnych w rozmiarach 170x230mm, 210x230mm, 240x255mm przy użyciu profilu roletowego PA39, PA40, PA45, PA52 bądź PA55. Skrzynki PVC w bieli i ciemnym brązie w standardzie, elementy skrzynki w renolitach za dopłatą. 


Rolety SKT charakterystyka

Rodzaj prowadnic dopasowany do zastosowanego profilu roletowego i gabarytów rolety. Prowadnice PVC w bieli i ciemnym brązie w standardzie; pozostałe w renolitach za dopłatą. Możliwość zastosowania prowadnic aluminiowych , które można polakierować na dowolny kolor z palety RAL. Rolety mogą być wykonane w wersji ręcznej i elektrycznej w dodatkowej opcji z zabezpieczeniem przed podniesieniem pancerza z zewnątrz wyposażone w rygle automatyczne w przypadku rolet ręcznych i w wieszaki blokujące w opcji elektrycznej. W przypadku jedynego wejścia do pomieszczenia opcja sprężyna z zamkiem baskwilowym. Profil pancerza w dużym wyborze kolorów standardowych, do dyspozycji również kolory drewnopodobne i specjalne za dopłatą.