System rolet przeznaczony do budynków już istniejących, wykończonych, otynkowanych. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej zamontowanej do ściany lub w ramy okna. Pancerz rolety zewnętrznej wykonany jest z profilu aluminiowego wypełnionego pianką poliuretanową. Pełni funkcję ochrony przed hałasem, oraz warunkami atmosferycznymi i jednocześnie zabezpieczenia pomieszczenia przed dewastacją okien i drzwi.

Sprawdzona i niezawodna technika sterowania rolet w połączeniu z elegancką i nowoczesną skrzynką i zaokrąglonymi nakładkami na prowadnice tworzą system spełniający oczekiwania klientów poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Skrzynka jest elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku.

Dodatkowe atuty rolety SKO-P

Dodatkowym atutem tego systemu jest jego dostępność w szerokiej palecie kolorów RAL dających możliwość doboru najodpowiedniejszego koloru. Dzięki systemowi SKO-P  mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualny charakter. W skrzynce razem z roletą może być zintegrowana moskitiera rolowana. Stosuje się wtedy specjalne dwukomorowe prowadnice umożliwiające niezależne działanie pancerza rolety i siatki przeciwinsektowej. Moskitiera montowana jest między pancerzem a oknem. Pozwala to na jej obsługę od środka pomieszczenia nawet przy opuszczonej rolecie.