Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem – brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

WYGODNIEJSZY WJAZD DO GARAŻU, WIĘCEJ WOLNEGO MIEJSCA W ŚRODKU I PRZED GARAŻEM

Do każdej sytuacji montażowej

Kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem segmentowym albo półkolistym – brama segmentowa Hörmann pasuje w każdej sytuacji.

Szersze światło przejazdu

W bramach segmentowych szerokość przejazdu zwiększa się o 14 cm, co ułatwia wjazd do garażu szerokim samochodem osobowym czy terenowym. Szczelność na obwodzie gwarantowana Trwale elastyczne i odporne na działanie warunków pogodowych uszczelki są umieszczone ze wszystkich czterech stron bramy i nie przepuszczają do środka garażu deszczu, śniegu ani wiatru. Bramy ocieplane wyposażono w dodatkowe uszczelki międzysegmentowe najwyższej jakości.

Uszczelka progowa w kształcie dużego profilu wężowego wyrównuje także mniejsze nierówności podłoża. Opcjonalne uszczelki progowe ze szczelinami lub kratki wentylacyjne montowane w jednym z segmentów bramy zapewniają odpowiednią wentylację garażu.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ FIRMĘ HÖRMANN